18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Bukuri të rralla në shpellën e Zymit të Hasit (VIDEO)

Shpella e zbuluar kohë më parë në Zymë të Hasit është eksploruar nga dy të rinj të këtij fshati. Ekipi i Klan Kosovës qëndroi sot atje, dhe sjell pamje të bukura nga stalaktitet e stalagmite e kristalta.

 

Më Shumë

Dogana e Kosovës konfiskon produkte higjienike të falsifikuara (foto)

Dogana e Kosovës ka njoftuar se kanë arritur të konfiskojnë produkte higjienike të falsifikuara. Sipas njoftimit të doganës, të gjitha produktet janë ndaluar gjatë ekzaminimit...

UEFA: Kosova nuk mund të jetë në një grup me Serbinë dhe Bosnjën

Para hedhjes së shortit kualifikues për Kampionatin Evropian 2024, i cili është planifikuar më 9 tetor në Frankfurt, UEFA ka njoftuar për disa rregulla...

Lajmet e Fundit