17.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Burri rrah gruan në Prizren, policia e arreston

Dje në Prizren një burrë ka rrahur gruan e tij, e më pas policia e ka arrestuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij”, thuhet në raportin e sotëm policor, transmeton Koha.net.

Me këtë rast viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet ne mbajtje

Më Shumë

20 mijë nënshkrime për tërheqje të 30% nga Trusti, lëvizë Kuvendi

Kryesia e Kuvendit ka vendosur që ta dërgojë në Qeveri, projektligjin për plotësim-ndryshimin e ligjit për fondet pensionale të Kosovës.   Ky ndryshim mundëson tërheqjen deri...

Limaj: Do mbahem mend se e kam nxjerr Kosovën prej lloçit – i kam ndërtu autostradat

Fatmir Limaj – Kryetari i Nismës Socialdemokrate, ka thënë se në politikë do të mbahet mend që të ndihen krenarë nipërit dhe mbesat e...

Lajmet e Fundit