2.8 C
Prizren
E hënë, 30 Janar, 2023

Capital T shfaqet çdo herë me garderobë me çmim mbi 20 mijë euro

Capital T nuk i thotë jo luksit.

Reperi kosovar i cili pëlqehet prej vitesh për muzikën që prodhon është i fokusuar tej mase pas garderobës së shtrenjtë.

Në çdo paraqitje edhe ato të përditshmërisë dhe jo vetëm nëpër klipe Capital T është shfaqur me garderobë që përherë i ka kap çmimin 13 mijë euro e deri 20 mijë e më shumë.

Faqja e njohur në instagram e cila merret me çmimet e garderobës së Vip-ave, Shqip Closet ka postuar imazhe të ndryshme të reperit kosovar.

Vetëm në njërën nga fotot e fundit veshja e tij kushtoi hiq më pas se 22,729.95 euro, derisa ka ende foto tjera ku çmimi varion nga 13 mijë euro.

 

Më Shumë

Lepuri me doreza

Hajdar Mallaku (Tregim për fëmijë) Ishte një dimër me shumë borë. Dhjetor ishte dhe bënte acar i madh sa nuk mbahej mend. Po ta prekje rezen...

Ka mungesë parkingjesh dhe infrastrukturë në Prevallë

Me mungesë të investimeve dhe një infrastrukturë jo të mirë përballet edhe Prevalla, fshat ky turistik në zonën e Prizrenit. Turistët vendorë dhe të...

Lajmet e Fundit