23.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

“Vdes për ty” Ilnisa poston foton e Meritonit dhe ka dy fjalë për të

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi u njohën brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3”, aty ku nisën edhe romancën e tyre të dashurisë. Shumë nga publiku kishte dyshime nëse kjo lidhje do të vazhdonte edhe jashtë shtëpisë më të famshme në Shqipëri, siç ndodh zakonisht me çiftet e krijuara në reality show.

Por gazetarja dhe moderatorja herë pas here ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale foto apo video ku shfaqen së bashku, një mënyrë kjo për t’u treguar atyre se janë të dashuruar dhe të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 

 

Një ditë më parë Ilnisa ka publikuar një fotografi të Meritonit në “Instastory”, ku i bën një dedikim të veçantë.

“Vdes për ty,” shkruan gazetarja në postimin në fjalë.

Më pas, ajo vijon me një tjetër postim ku shfaq një imazh të vetes dhe shkruan: “Dhe ai për mua”.

 

 

Ndërkohë këto postime Meritoni nuk i ka ripostuar akoma në profilin e tij të “Instagram”-it.

Duket se pushimet me njëri-tjetrin po i shijojnë shumë çiftit. Pavarësisht paragjykimeve, ata po vazhdojnë të jenë shumë të përfolur në median dhe shtypin rozë.

Më Shumë

Gjergj Basta, gjenerali shqiptar që tronditi Evropën në mesjetë

Gjergj Basta, është një nga figurat më të njohura të praktikës ushtarake evropiane të fillimit të Rilindjes, nga ku kishte mbetur një emër i...

Vdes në moshën 22 vjeçare, Adhurim Fetiu nga Suhareka

Ka ndërruar jetë pas një sëmundje të rëndë, Adhurim Fetiu nga fshati Peqan i Suharekës. Lajmi u bë i ditur nga familjarët e të ndjerit. Ai...

Lajmet e Fundit