28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Sydney Sweeney, ‘selfie’ para pasqyrës, joshëse me dukje

Sydney Sweeney po ndihej bukur, teksa shkrepi një seri fotografish para pasqyrës.

Ylli i “Euphoria”, 26 vjeçe, pozoi para pasqyrës me një bluzë ngjyrë kafe dhe të bardhë, pa rripa që mezi mbulonte gjoksin e saj.

Ajo gjithashtu veshi një fund të shkurtër dhe flirtues në të njëjtin print nga “Miu Miu” që shitet për 1890 dollarë.

Sydney Sweeney po ndihej bukur të shtunën ndërsa shkrepi një seri selfie në pasqyrë përpara se të nisej për ditën

Aktorja e “White Lotus”, e cila së fundmi bleu një shtëpi plazhi prej rreth 12 milionë eurosh në Miami, kishte barkun e saj të tonifikuar dhe belin e vogël në ekran të plotë dhe flokët e saj ishin të përdredhur sikur të ishte ngritur së fundmi nga shtrati.

“Unë nuk bëj shpesh ‘selfie’ në pasqyrë, por kur i bëj ato janë kaotike”, ka shkruar aktorja e “Anyone But You” postimin për 20.4 milionë ndjekësit e saj.

Sydney së fundmi i ka lyer flokët përsëri biondë, pas disa muajsh me flokë të zinj dhe kafe.

Ajo kishte veshur një veshje ngjyrë kafe dhe të bardhë me stampa bandanash, e përbërë nga një fantazmë e modeluar në pjesën e sipërme pa rripa që mezi ia mbulonte gjoksin dhe një fund të shkurtër pambuku flirtues nga Miu Miu që shitet për 1890 dollarë.

Aktorja e White Lotus, e cila kohët e fundit bleu një shtëpi plazhi prej 13 milionë dollarësh në Miami, kishte barkun e saj të tonifikuar dhe belin e vogël në ekran të plotë dhe flokët e saj ishin të përdredhura sikur të ishte ngritur kohët e fundit nga shtrati.

"Unë nuk bëj shpesh selfie në pasqyrë, por kur i bëj ato janë kaotike", shkroi postimi aktorja "Anyone But You".

Më Shumë

Ish-kryetari i Malishevës Ragip Begaj dhe ish-ministri Bajram Hasani dënohen me nga dy vite e gjysmë burgim

Gjykata e Prishtinës e ka shpallur fajtor ish-kryetarin e Malishevës, Ragip Begajn, dhe e ka dënuar me burgim prej 2 vite e gjysmë. Begaj është...

Carlos Alcaraz shkatërron Djokovicin për ta fituar për herë të dytë Wimbledonin

Carlos Alcaraz ka shkatërruar tenistin me sjellje më të ndyrë në histori të këtij sporti, Novak Djokovic, për të triumfuar për herë të dytë...

Lajmet e Fundit