19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Shiu i furishëm nxjerr ujërat e zeza në Prizren (Foto)

Prizren-Ujerat e zezaShiu i furishëm që ka rënë ka shkaktuar probleme edhe në Prizren.

Nga kjo fotografi shihet se si rrjedhin ujërat e zeza në qendër të Prizrenit.

Më Shumë

Luizi poston një foto më të bijën në krah, i bën dedikim të veçantë

Fituesi i Big Brother Vip Albani, Luiz Ejlli, ka postuar një foto të ëmbël më të bijën në krah. Ai përkrah fotos shkroi, “Nëse vetëm...

25 vjet nga çlirimi i Kosovës

25-vjet më parë në Kosovë u vendosën 50 mijë ushtarë të NATO-s dhe bashkë me ta edhe administrata e përkohshme e Kombeve të Bashkuara. Më...

Lajmet e Fundit