18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Çka i shkroi Dafina nënës së saj

dafina me nenKëngëtarja e njohur Dafina Zeqiri e cila këtë sezon po radhitet ndër emrat më të kërkuar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore, shpesh përveç punës ka folur edhe për nënë e saj Melihate Zeqirin.

E pos tatuazhit që këngëtarja ia kushtuar nënës, ajo së fundmi dashurinë që ndjen për te e ka ndarë edhe me fansat e saj në faqen e saj zyrtare në rrjetin social Instagram, ku ka postuar një foto me nënë, ndërsa karshi fotos ka lënë mbishkrimin.

“Pa ty, kurgjo skish pas kuptim! Një dit kur të bëhem Nënë, Du mu bo Nënë si ti! E pazëvendësueshme! My Queen!”, ishin fjalët që ia ka drejtuar bukuroshja mbretëreshës së saj. Ndërkaq Dafina po ashtu ka bërë me dije së është duke punuar në projektin e ri të titulluar ‘ Ndjenjë tjetër’, projekt ky i cili sipas këngëtares është duke u punuar nga Max Production.

Më Shumë

Momenti i aksidentit në Rogovë të Hasit – VIDEO

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën Gjakovë – Prizren, përkatësisht në fshatin Rogovë. Nga pamjet e publikuara në Facebook, shihet përplasja e...

Sekuestrohen 33 mijë litra alkool në Rahovec, dogana flet për dëme mijëra eurosh ndaj shtetit

Orët e para të 8 marsit e kanë gjetur në punë sektorin e hetimeve dhe akcizës të Doganës së Kosovës.   Ata kanë marrë indicie nga...

Lajmet e Fundit