9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Dafina tregon besimin, “Zoti është i mrekullueshëm”

Dafina Zeqiri14-26Dafina Zeqiri siç duket është e zënë tashmë me mbajtjen e tureve të saj muzikore nëpër clubet më të njohura të vendit.

E veshur me një fustan të zi dhe me flokët e kalura gërshet ajo ka postuar një foto në Instagram ku po këndon në një skenë në Pejë.

Këngëtarja ka shkruar në foto një dedikim për Zotin dhe duke thënë se ëndrrat bëhen realitet kur besojmë në to.

“God Is Great! Be Patience & Ur Dreams Will Come True #peja #lastnight #duffteam #dreamteam”, ka shkruar ajo në foto.

Më Shumë

Zjarr i madh në një fabrikë kimike në Itali, alarm për përhapjen e mundshme të tymit toksik

Një zjarr i madh në një fabrikë kimike në periferi të qytetit verior të Novara, Itali, ka shkaktuar një alarm për përhapjen e mundshme...

24 vjet nga masakra në fshatrat e Rahovecit

24 vite më parë, forcat paramilitare serbe kryen krim të tmerrshëm në disa prej fshatrave të Rahovecit. Në fshatrat Fortesë, Brestoc dhe Celinë u masakruan...

Lajmet e Fundit