6.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Kim Kardashian dhe Kanye West në prag ndarje

KeneyWest-KimKardashian1127Thashethemet janë duke qarkulluar kudo dhe ato thonë se Kim Kardashian dhe Kanye West janë në prag divorci. Ata janë martuar më 24 maj të këtij viti në Firence të Italisë, në një dasmë madhështore dhe kanë një fëmijë bashkë.

Sipas revistës “InTouch” thuhet se marrëdhënia mes tyre ka marrë fund pas 58 ditësh dhe se West nuk shfaq më interes për bashkëshorten e tij që pas përfundimit të muajit të mjalti.

Kardashian dëshiron ta zgjidh marrëdhënien e tyre, për shkak të martesave të mëparshme të dështuara.

“Kim është e fiksuar mbas imazhin të saj dhe ajo nuk do që të vuaj një tjetër divorce”, tha një burim i brendshëm.

Më Shumë

Kurti për Asociacionin: S’do të ketë kompetenca ekzekutive

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, në raportimin e tij në kuvend për takimin e Ohrit ka folur rreth Asociacionit të Komunave me shumicë serbe. Kurti...

98 vjet nga vrasja e Bajram Currit

Sot mbushen 98 vjet vrasja e heroit të popullit, Bajram Curri, nga ushtria e Ahmet Zogut. Bajram Curri ishte udhëheqës popullor, ushtarak, senator i...

Lajmet e Fundit