18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Dafina Zeqiri konfirmon ndarjen nga DJ Geek, pas 1 vit lidhje

Dafina Zeqiri i ka dhënë fund romancës me DJ Geek, pas më shumë se 1 viti. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja, duke u shprehur se bashkë me DJ Geek nuk e gjetën gjuhën e përbashkët në jetë, ashtu si në punë.

“Ishte një lidhje shumë e shkurtër e që përfundoi shpejt. Mesa duket nuk shkojnë bashkë edhe puna edhe lidhja romantike. Kështu vendosa që puna dhe ekipi është më e rëndësishme se lidhja. Mendojmë ta mbajmë ekipin sa më të shëndetshëm sepse ne jemi si familje. Kështu që u desh me i dhënë fund lidhjes për të shpëtuar lidhjen në ekip që për ne është më e rëndësishme”, ka thënë këngëtarja.

Kujtojmë se Dafina me DJ Geek kanë bashkëpunuar në disa projekte, dhe kënga më e pëlqyer nga të dy për publikun mbetet “Alo”.

Më Shumë

Sot varroset 26-vjeçari që u ther për vdekje në Prizren

Sot do të varroset 26-vjeçari, Auron Thaqi, i cili u therr me thikë mbrëmjen e 6 korrikut, derisa vdiq në QKUK të nesërmen. Në njoftimin...

Nga një muaj paraburgim dy të dyshuarve për vrasjen e 26-vjeçarit në Prizren

Gjykata Themelore në Prizren ua ka caktuar nga një muaj paraburgim dy personave të dyshuar për rastin e 26-vjeçarit, i cili të shtunën u...

Lajmet e Fundit