11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Digjet një shtëpi e pabanuar në Prizren

Një shtëpi e pabanuar është përfshirë nga zjarri  në Prizren.

Zjarrfikësit e kanë lokalizuar zjarrin.

Policia

Rr. Adem Jashari, Prizren 04.02.2023 – 15:35. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se për shkaqe të panjohura është kapluar nga zjarri një shtëpi e pa banuar, të cilën ankuesi e kishte shfrytëzuar si depo. Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe e kanë lokalizuar zjarrin

Më Shumë

Arrestohet një person në Rahovec, dyshohet se në gjendje të dehur e ka sulmuar fizikisht gruan e tij

Një person është arrestuar dje në fshatin Xërxë të Rahovecit pasi dyshohet se nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima...

Arrestohet një person në Korishë të Prizrenit

Policia ka arrestuar një person në fshatin Korishë të Prizrenit. Ai dyshohet për kanosje . Fsh. Korishe, Prizren 30.03.2023 – 16:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull...

Lajmet e Fundit