1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Dita e Cristiano Ronaldos

Sot është dita e Cristiano Ronaldos. Ylli portugez sot do ta bëjë rikthimin e tij në “Old Trafford” me Manchester Unitedin.

“Djajtë e Kuq” përballen sot me Newcastle Unitedin në “Teatrin e Ëndrrave”.

Në këtë ndeshje pritet të luajë edhe Cristiano Ronaldo, i cili u ble nga Juventusi këtë verë, pas tri viteve të kaluara atje.

Manchester United momentalisht gjendet në vendin e tretë pas tri ndeshjeve me shtatë pikë të grumbulluara.

Më Shumë

Policia identifikon të dyshuarat e kërkuara për vjedhjen e një telefoni në Prizren

Policia e Rajonit të Prizrenit ka njoftuar se të dyshuarat për vjedhjen e një telefoni në një dyqan në Prizren, janë lajmëruar në stacion...

Rita Ora publikon ‘trailerin’ e klipit të ri, shfaqet si nuse dhe me një sërë figurash publike në krah

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po bëhet gati për rikthimin e madh. Ajo ka paralajmëruar se më 27 janar do të publikojë këngën...

Lajmet e Fundit