15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Duda Balje flet për bashkëshortin, tregon se me çfarë merret ai

Deputetja nga komuniteti boshnjak, Duda Balje, ka folur për veprimtarinë e saj dhe bashkëshortit.

Ajo ka thënë se burri saj është biznesmen dhe aktualisht ka një biznes në Maqedoninë e Veriut.

“Burri është biznesmen dhe e kemi familjarisht një restorant në Shkup të Maqedonisë së Veriut, atje e kemi edhe vajzën”, ka thënë Balje në RTV Dukagjini.

Kujtojmë se së fundmi me vendim të gjykatës, Duda Balje ka siguruar mandatin e ri të deputetes në Kuvendin e Kosovës.

Më Shumë

Haxhi Avdyli- AAK-së: A jeni në koordinim me Listën Serbe për mocionin e mosbesimit?

Deputeti i “Guxo”, Haxhi Avdyli, ka folur në lidhje me mocionin e mosbesmit iniciuar nga kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj. Ai ka pyetur Shefin e...

Turqit e Ballkanit s’e duan Erdoganin, votuan Kiliçdaroglunë

Fitorja e presidentit Recep Tayyip Erdogan në balotazhin presidencial të Turqisë të dielën u festua në të gjithë Ballkanin – rajon në të cilin...

Lajmet e Fundit