19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Banori has në një mjet shpërthyes në Zhur

Një person nga fshati Zhur i Prizrenit ka informuar dje policinë se kishte hasur në një mjet të dyshuar shpërthyes (granatë dore), shkruan PrizrenPress.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore si dhe njësia EOD-FSK-së të cilët e kanë bërë tërheqjen e mjetit të pashpërthyer dhe gjithçka ka qenë në rregull.

Ngjarja ka ndodhur në ora 17:00./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Lajmet e Fundit