13.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Prizren, lëndohen dy punëtorë në vendin e punës

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona në Prizren janë lënduar teksa ata kanë qenë në vendin e tyre të punës, shkruan PrizrenPress

Sipas policisë, të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor dhe sipas raportit mjekësor gjendja shëndetësor e tyre është jashtë rrezikut për jetë.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Rr. Ekrem Rexha, Prizren 06.09.2022 – 16:00. Derisa ka qenë në vendin e tij të punës viktima mashkull kosovar është lënduar aksidentalisht, i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Sipas raportit mjekësor gjendja shëndetësore e viktimës është jashtë rrezikut për jetë.

Rr. Brigada 128, Prizren 06.09.2022 – 15:45. Derisa ka qenë në vendin e tij te punës viktima mashkull kosovar është lënduar aksidentalisht i njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Sipas raportit mjekësor gjendja shëndetësor e viktimës është jashtë rrezikut për jetë./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Suharekë: Vdes foshnja dymuajshe, policia hap rast “Vdekje e dyshimtë”

Në ambulantën në Studençan të Suharekës sot është dërguar pa shenja jete një foshnje rreth dymuajshe. Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë...

Zgjedhjet në Turqi, Erdogan drejt fitores

Në Turqi është duke përfunduar numërimi i votave në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale ku u ballafaquan presidenti i tanishëm, Recep Tayyip Erdogan dhe kandidati...

Lajmet e Fundit