3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Edicion i ri i “Përputhen” pa asnjë vajzë nga Kosova

Gjatë verës Olsa bashkë me ekipin e saj kanë qenë të angazhuar rreth përgatitjes së sezonit të tretë i cili ka kohë që është paralajmëruar.

Jo rrallë herë Olsa ka hapur pyetësor në instagram duke zhvilluar bisedë virtuale me ndjekësit e saj ku shpesh ka shpalosë edhe detaje të reja e interesante rreth programit.

Në edicionin e vitit të kaluar kishte pjesëmarrës djem nga Kosova por jo edhe vajza, të cilat siç duket as këtë vit nuk e kanë marrë guximin për aplikim.

E pyetur nga një ndjekës Olsa se e ka femra të Kosovës pjesë e Për’puthen, ajo ka treguar se jo nuk ka.

Më Shumë

Iniciativa për tërheqjen e 30 për qind të mjeteve nga Trusti pritet të diskutohet nesër në Kuvend

Nesër (e mërkurë) në Kuvendin e Kosovës pritet të debatohet dhe më pas të merret një vendim nëse do të kalojë në Komisionin për...

Moti për sot, maksimalja 7 gradë

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të...

Lajmet e Fundit