19.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Eksplodim në Prizren

Shiriti i policiseNjë eksplodim ka ndodhur në Prizren. Policia e Kosovës njofton se rasti është lajmëruar nga një qytetar i nacionalitetit goran.

“Ankuesi ka raportuar se në afërsi të një depoje ka ndodhur një eksplodim”, njofton Policia e Kosovës.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa vlera e dëmit nuk dihet. Rasti po hetohet nga njësitë përkatëse policore./PrizrnPress.com/

Më Shumë

Dëmet nga vërshimet në Rogovë të Hasit janë të mëdha|Video

Fermerët po ankohen se dëmet janë të mëdha me mijëra euro pas vërshimeve të ditëve më parë. Në terren kanë dalë zyrtarët komunalë për...

LIVE|Kosova e humb ndeshjen që dukej e fituar

Kosova e kishte në dorë fitoren ndaj Irlandës së Veriut, por Muriqi, Bytyçi dhe Zeneli, nuk janë treguar finalizues të mirë secili në nga...

Lajmet e Fundit