37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Era Istrefi sjell imazhe provokuese në kostumin rrjetë për përvjetorin e 28-të të lindjes

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ditën e sotme (e hënë) feston ditëlindjen.

E lindur më 4 korrik të vitit 1994 në Prishtinë, artistja me famë botërore ka mbushur plot 28 vite jetë.

Ndonëse është prej shumë vitesh pjesë e estradës, Era ka arritur të shndërrohet në një yll që ka tejkaluar kufijt me sukseset e mëdha.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta së fundmi duket se ka kremtuar ditëlindjen në një koncert, gjersa ka shpërndarë disa pamje nga performanca.Biondja shfaqet në top formë në një kostum neon me disa poza provokuese të realizuar në koncert.

Foto: Screenshot/Instagram

“28. Duke bërë ata që dua”, ka shkruar Istrefi.Era këtë vit ka bërë rikthimin në skenë me dy projekte muzikore, që u pritën tejet mirë nga publiku. /Telegrafi/

Më Shumë

Themelorja konfirmon aktakuzën ndaj Myhater Haskukës dhe tre ish-deputetëve për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvend

Gjykata Themelore në Prishtinë ka marr aktvendim me të cilin ka refuzuar si të pabazuara kërkesat për kundërshtim të provave dhe hudhje të aktakuzës...

Ronaldo pritet të qëndrojë në United, klubi kërkon edhe transferimin e Kalajdzic-it

Duket se po ndodhin shumë gjëra me Manchester United për momentin, sipas raporteve të ndryshme –largimi i Cristiano Ronaldo-s nuk është opsion. Edhe pse Ronaldo...

Lajmet e Fundit