2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Fejohet ish e dashura ruse e Don Xhonit

Modelja ruse, Ariana Lirey, prej kohësh ka zënë vend në mediat shqiptare e faqet rozë.

Kjo për shkak të lidhjes së shumëpërfolur me reperin Don Xhon, me të cilin ishte bashkë për afro një vit, shkruan arbresh.info

Së fundmi ajo publikoi një fotografi në rrjete sociale duke lënë të kuptohet se ajo është fejuar.

Në fotografinë që ajo ka publikuar shihet dora e saj dhe e një burri identiteti i të cilit nuk dihet me unaza fejese.

 

 

“Kaq ishte”, përshkruan modelja.

 

 

Kujtojmë se Don Xhoni i dha fund lidhjes me modelen ruse Ariana Lirey, duke bërë bujë të madhe.

Lajmin e ndarjes së tij dhe Arianës e kishte konfirmuar vetë modelja përmes disa shkrimeve në “Instastory”.

Më Shumë

Sulmohet me gërshërë një burrë në Korishë të Prizrenit

Një burrë është sulmuar me gërshërë nga një tjetër në fshatin Korishë të Prizrenit. Policia në raportin 24 orësh rastin e ka cilësuar si aksidental...

Djali rrah prindërit në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij. Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit