5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Rrënohet një objekt pa leje në Prizren

Një objekt pa leje është rrënuar në lagjen “Dardania” në qytetin e Prizrenit.

Kështu ka bërë të ditur përmes një njoftimi Komuna e Prizrenit, raporton PrizrenPress.

“Drejtoria e Inspektorateve e Komunës së Prizrenit, sektori i ndërtimit, ka vazhduar punën në bazë të detyrave dhe përgjegjësive sipas ligjeve në fuqi, ku është bërë një rrënim i objektit pa leje në lagjen ”Dardania””, thuhet në njoftim/PrizrenPress.com

Më Shumë

Lajmet e Fundit