31.8 C
Prizren
E diel, 21 Korrik, 2024

Fëmija që vdiq dje në Suharekë varroset sot, motra e tij në gjendje të mirë shëndetësore

Sonte do të bëhet varrimi i djalit që ka vdekur dje në Suharekë pasi i kishin zënë dyert e shtëpisë.

Bashkë me fëmijën ishte edhe motra e tij, e cila sipas informacioneve të familjarëve është jashtë rrezikut për jetë.

Rasti ka ndodhur në dyert e fqinjëve që u rrëzuan mbi të vegjlit.

Sipas fqinjit, i cili edhe i largoi dyert nga fëmijët, gjendja e djalit ka qenë e rëndë, derisa vajza e cila po trajtohet në QKUK ka qenë me vetëdije./Klankosova.tv

Më Shumë

Granit Begolli emërohet trajner i Lirisë

Granit Begolli është zyrtarisht trajneri më i ri i skuadrës së madhe kosovare Liria. Trajneri i njohur ka marrë drejtimin e Lirisë dhe synimi...

Sot, Dita Ndërkombëtare e Nelson Mandelës

“Është e lehtë për t’u thyer dhe për të shkatërruar. Heronjtë janë ata që bëjnë paqe dhe ndërtojnë”. OKB zgjodhi këto fjalë të Nelson...

Lajmet e Fundit