3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Fillon punën drejtori i ri i Mirëqenies Sociale në Prizren

Drejtori i Punës dhe Mirëqenies Sociale në Prizren, Edmond Hoxha, ka filluar sot punën, një ditë pas emërimit nga kryetari i Komunës, Shaqir Totaj.

Totaj i ka thur elozhe Hoxhajt.

Postimi i plotë

Zyrtarisht sot filloi punën si Drejtor i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Edmond Hoxha, ku kisha kënaqësinë ta prezantoja para ekipit të kësaj drejtorie.

z. Hoxha, vjen me një përvojë në institucione publike e private, që ka treguar sukses në menaxhim në të gjitha veprimtaritë që i ka kryer.

Drejtori Hoxha është ekonomist i diplomuar me titull “Master për Administrim Biznesi”, të përfunduar në Vjenë, Austri.

Mirë se vini në ekipin tonë z. Hoxha, që synim permanent ka lehtësimin e jetës së qytetarëve të Komunës së Prizrenit.

Më Shumë

REL: Vendimi për vizat, të mërkurën në rend dite

Miratimi i vendimit për liberalizimin e vizave për Kosovën pritet të jetë të mërkurën në rend dite në takimin e ambasadorëve të BE-së, në...

Arrestohet personi i kërkuar në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është arrestuar në fshatin Malësi e Re të Prizrenit. Ai ka qenë I kërkuar nga gjykata. Njoftimi I policisë Fsh. Malësi e Re 26.11.2022 –...

Lajmet e Fundit