30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

George Michael në gjendje të keqe shëndetësore

George Michael-kengetarKëngëtari George Michael është në gjendje të keqe shëndetësore pasi të mërkurën mbrëma ai është dërguar në spital me ambulancë.

Dy autoambulanca janë dërguar në shtëpinë e yllit në veri të Londrës javën e kaluar, ka konfirmuar Shërbimi i ambulancës në Londër. Besohet se 50-vjeçari ka pësuar një “sulm misterioz” dhe një shok i brengosur ka telefonuar në numrin 999.

Dëshmitarët kanë thënë se autoambulancat janë larguar pas katër orësh me Michaelin në bord. Ai është dërguar në një spital të Londrës për trajtime të mëtutjeshme shëndetësore.

Mbrëmë, agjenti i Michaelit ka thënë për gazetën “The Sun” se klienti i tij është dërguar në spital për një kontroll të rregullt.

“Ai është dërguar për testet rutinë, por nuk kam çka të shtoj tjetër”, ka thënë ai.

Më Shumë

Mot me diell sot, temperaturat arrijnë deri në 29 gradë Celsius

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me diell dhe me vranësira të shpërndara. Siç bën me dije Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat maksimale do...

Zbulohet data kur do të bëhet prezantimi i Mbappes në Real Madrid

Kylian Mbappe te Real Madridi është pa dyshim transferimi më i madh që ka ndodhur viteve të fundit në futboll. Ylli francez nuk e vazhdoi...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit