30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Vajza e Demi Moore, “topless” nëpër qytet (Foto)

Scout Willis-toplessScout Willis, vajza e Demi Moore dhe Bruce Willis, ka zgjedhur një formë të veçantë për të protestuar ndaj Instagramit për fushatën e nudizmit.

Ajo vendosi të dalë nëpër rrugët e Nju Jorkut “topless” duke shkruar poshtë fotos së postuar në “Twitter”: “E ligjshme në Nju Jork, por jo në Instagram”.

Ajo shihet teksa ecën dhe shkon për të blerë lule e zhveshur. Scout Willis ka protestuar gjithmonë për rregullat e Instagramit sesi ndalon përdorimin e imazheve nudo të femrave, qoftë edhe kur bëhet fjalë për fushata në luftë kundër kancerit të gjirit.

Scout Willis-topless1“Nëse nuk dëshironi të më shihni, thjesht mos më ndiqni në Instagram. Rehatia ime me trupin tim nuk duhet të diktohet nga mënyra sesi të tjerët më perceptojnë mua. Nuk dua t’i imponoj pamje të tilla askujt”, shkruan Scout.

Më Shumë

Mamusha do të bëhet me Qendër Kulturore Rinore me vlerë 1.7 milion euro

Ministria e Kulturës, Ministria e Zhvillimit Rajonal dhe Komuna e Mamushës kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi për projektin “Ndërtimi i Qendrës Kulturore Rinore në Mamushë”. Projekti...

Sot nis Euro 2024

Sot nis Europiani i 17, emocione që do të përcillen për 1 muaj në Tv Klan, deri në finalen e 14 Korrikut, që do...

Lajmet e Fundit