3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

“Gipa” e “Kola”, e “zbrazen” Lazaratin

Gipa e KolaDy komendianët shqiptarë, njëri nga Kosova, Vedat Bajrami dhe ai nga Shqipëria, Florian Binaj kanë ironizuar me aksionin që policia shqiptare ka ndërmarrë në fshatin dikur të njohur si të drogës, Lazarat.

Ata, përmes rrjetit social Facebook, kanë bërë një fotografi para një sasie të improvizuar të drogës, duke e komentuar atë me tekstin: “Kolonel Gipa&Komandant Kola Aksioni i suksesshëm në Lazarahahahaha”.

Gipa-Kola me drogeNdryshe, “Kolonel Gipa” që luhet nga Vedati dhe “Komandat Kola” që luhet nga Floriani, janë pjesë e një projekti të përbashkët.

Më Shumë

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Nga kryeprokurori deri te gjyqtarët – këto janë pagat në sistemin e drejtësisë me ligjin e ri

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e saj të fundit ka caktuar vlerën e koeficientit të pagave për punëtorët e sektorit publik. Për vitin 2023 vlera...

Lajmet e Fundit