-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Goditet me makinë një biçiklist në Rahovec

bicikletaNjë veturë ka goditur një biçiklist . Policia njofton se aksidenti ka ndodhur në rrugë “Sadedin Hajda” në Rahovec,

“Vozitësi mashkull K/Shqiptar me automjet të tij me targa civile nga pakujdesia ka goditur biçiklistin viktimën mashkull K/Shqiptar i moshës së mitur”.

“ Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Vozitësi është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Albina Kelmendi zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit

Albina Kelmendi, zbulon detaje për rrugën drejt Eurovizionit. Ajo ka zbuluar se kënga “Duaje”, do të prezantohet në gjuhën shqipe. Po ashtu ajo tregon se...

Gara shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”, Policia shqipton 21 gjoba e konfiskon një veturë

Policia e Kosovës ka njoftuar se kishte marrë para disa ditëve informata se po planifikohej të organizohej një garë shpejtësie në autostradën “Ibrahim Rugova”. Policia,...

Lajmet e Fundit