16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Goditet me veturë një i mitur në Serbicë e Poshtme të Prizrenit

Një i mitur është shkelur më veturë në fshatin Serbicë e Poshtme të Prizrenit.

Viktima ka pësuar lëndime trupore.

Policia po e heton rastin.

Fsh. Serbicë e Poshtme, Prizren 18.07.2023 – 11:45. E dyshuara femër kosovare deri sa ishte duke drejtuar automjetin nga pa kujdesia ka goditur këmbësorin mashkull kosovar i mitur. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit dhe më pas lirohet për në shtëpi.


Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Kontakti:

Mob: +383 44 128 112

Email: info@renelualtahiri.com

Ëeb: www.renelualtahiri.com

Ankesa e mbrojtësve të “Burdushit” në Apel ndaj refuzimit të kërkesës nga Themelorja lidhur me shtyrjen e vuajtjes së dënimit

Mbrojtësit e të akuzuarit Hysri Peqani i njohur si “Burdushi”, avokatët Durim Osmani dhe Feim Alaj, më 15 shtator 2023, kanë parashtruar ankesë kundër...

Vdes 55-vjeçari në Suharekë pas rrokullisjes me traktor

Një rast i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Budakovë të Suharekës. Është rrokullisur një traktor me të cilin po barte dru...

Lajmet e Fundit