12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Goditet nga vetura burri i Shkurte Fejzës /FOTO

Para pak çastesh një veturë po raportohet se e ka goditur Hajrush Behlulin, bashkëshortin e Shkurte Fejzës.

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Një fotografi është publikuar nga Indeksonline, ku bashkëshorti i këngëtares shihet i gjakosur teksa është mbështetur tek Shkurte Fejza.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

 

Më Shumë

Kuvendi i Prizrenit bart mbi 2 milionë euro në projekte për vitin 2024

Kuvendi i Prizrenit ka miratuar sot bartjen e mjeteve të të hyrave vetanake të rritura nga ato të planifikuara për vitin e kaluar. Shuma e...

Reja, afër të emërohet trajner i skuadrës në Seria A

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edoardo Reja raportohet se mund të marrë drejtimin e skuadrës së Udineses deri në përfundim të këtij sezoni. Mediet...

Lajmet e Fundit