10.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Ndërmarrja “Adi- Plast” në Prizren është e specializuar në vendosjen e dyerve dhe dritareve gjermane.

Me një përvojë prej 15 vjetësh, kjo ndërmarrje ka arritur të bëhen një emër i njohur jo vetëm në tregun e Kosovës, por edhe në tregun ndërkombëtar.

Pronari, Fadil Morina, tregon se “Adi-Plas” ofron lloje të ndryshme dyerve dhe dritareve.

“Cilësia e shërbimit dhe profesionalizmi “Adi-Plast”-in e ka çuar drejt suksesit”, tregon Morina.

Nëse keni nevojë për vendosjen e dyerve dhe dritareve, mos hezitoni të kontaktoni “Adi –Plast” në Prizren.
Ata janë gati të ju ndihmojnë me zgjidhjen e duarve dhe dritareve të duhura për ambientin tuaj.

“Adi- Plast” gjendet në rrugën “Marko Bocari” në Arbanë të Prizrenit.
Numrat e telefonit:

044 128 – 259
045 575 – 307
049 647- 907

 

Më Shumë

Nesër ditë zie në Kosovë

Nesër do të mbahet ditë zie në Kosovë. Kështu ka bërë të ditur Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani. “Nesër do të jetë ditë zie shtetërore në...

Koha për spektakël në gjysmëfinale

Në fundjavë fillojnë ndeshjet gjysmëfinale të “Play-off”-it në Prince Caffe Superligë, ku pritet një spektakël i basketbollit. Në gjysmëfinale do të ndeshen katër skuadrat që...

Lajmet e Fundit