5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Gruaja në Prizren e gjen të vdekur në shtëpi bashkëshortin e saj

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se e ka gjetur pa shenja jete bashkëshortin e saj, në shtëpinë e tyre.

Me vendim të prokurorit, trupi i viktimës është dërguar për obduksion, derisa Policia po e heton rastin si vdekje e dyshimtë.

“Një femër kosovare ka raportuar se në shtëpinë e saj e ka gjetur pa shenja jete bashkëshortin e saj viktimën mashkull kosovar. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Më Shumë

Rrahje në një lokal në Prizren, përfshihen dy femra dhe një mashkull

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur në një lokal në Prizren.   Sipas raportit të policisë thuhet se rrahja ka ndodhur mes dy femrave dhe...

Sulmohet me gërshërë një burrë në Korishë të Prizrenit

Një burrë është sulmuar me gërshërë nga një tjetër në fshatin Korishë të Prizrenit. Policia në raportin 24 orësh rastin e ka cilësuar si aksidental...

Lajmet e Fundit