14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Hajnat vjedhin para e ari në Prizren

Para dhe ari kanë vjedhur hajnat në një shtëpi në Prizren.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me force kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari në vlerë të konsiderueshme”, njofton PK.

Më Shumë

Katër raste të dhunës në familje brenda 24 orëve në Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit në Kosovë, janë raportuar katër raste të dhunës në familje. Kështu bëhet e ditur...

Kosovarit në Prizren i vidhet pasaporta austriake

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes që ka ndodhur në Prizren. Sipas raportit të Policisë, një kosovar ka raportuar në Polici...

Lajmet e Fundit