30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Haradinaj u bën thirrje të votojnë atyre që nuk kanë dalur ende

Ramush Haradinaj 1Lideri i AAK’së Ramush Haradinaj, në një postim në Facebook, u ka bërë thirrje qytetarëve që nuk kanë dalur për të votuar ta bëjnë këtë.

Më poshtë mund të lexoni postimin e Haradinajt

Të nderuar qytetarë të Republikës së Kosovës,

Më pak se një orë na ndajnë nga ndryshimi i madh. Të gjithë ju që ende nuk keni votuar, ju ftoj që të ndani disa minuta nga koha e juaj dhe dilni e votoni.

Mos u shuaj votën. Jepi DREJTIM votës!

Më Shumë

IKShPK-ja del me këshilla për mbrojtje nga temperaturat e larta

Temperaturat e larta që mbretërojnë në sezonin e verës ndikojnë negativisht në organizmin e njeriut sidomos te të moshuarit. Duke u ekspozuar në diell për...

Projekti i bashkëfinancuar i mbjelljes së boronicës në Prizren: 2.4 hektarë të mbjella me sukses

Projekti i bashkëfinancuar nga Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural për mbjelljen e boronicës po vazhdon me sukses në territorin e Komunës së Prizrenit....

Lajmet e Fundit