18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Haradinaj: Gjithmonë mirënjohës Amerikës

haradinaj-gjithmon-euml-mir-euml-njoh-euml-s-amerik-euml-s_hdLideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës – AAK, Ramush Haradinaj, ka takuar dy kongresmenë amerikanë, të cilët i ka falënderuar për ndihmën që SHBA-të i kanë dhënë Kosovës.

Lexojeni të plotë njofimin e Haradinajt të postuar në Facebook.

Kisha kënaqësinë të takohem me Kongresmenin Robert Aderholt dhe Stan Holmes. Kongresmeni Aderholt është udhëheqës i Lutjeve të Mëngjesit të Kongresit Amerikan.

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë bërë kaq shumë për Kosovën. Gjithmonë mirënjohës!

Më Shumë

Invalidi i luftës nga Suhareka, Nexhat Cikaqi ka nevojë për ndihmë, vuan nga një sëmundje e rëndë

Luftëtari dhe invalidi i luftës së UÇK-së, Nexhat Cikaqi nga fshati Doberdelan i Suharekës ka nevojë për ndihmë. Ai vuan nga një sëmundje dhe duhet...

Policia shqipton mbi 1 mijë e 500 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1506 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit