18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Holly Candy ia prek gjoksin shoqes

Holly Candy 2Ajo ishte duke marrë pjesë në një ngjarje bamirësie për të rritur ndërgjegjësimin nga rreziqet e kancerit.

Por Amanda Holden duket të jetë dhënë Holly Candy në një ekzaminim mjekësor në “One For The Boys Fashion”, të dielën në mbrëmje.

Amanda Holden dhe Holly Valance derisa kanë pozuar bashkë, Holly Valance ka vendosur dorën mbi gjoksin e saj. Holly Candy 1

Më Shumë

Totaj thërret qytetarët në takimin e parë publik të këtij viti

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, njofton qytetarët se më 28 qershor 2024, ditë e premte, do të mbahet takimi i parë publik...

Prizreni organizon festivalin më të madh të çiklizmit në Kosovë

Bike Fest Prizren, festivali më i madh i çiklizmit në Kosovë, do të mbahet këtë fundjavë nga data 21 deri më 23 qershor në...

Lajmet e Fundit