16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

I moshuari në Rahovec qëndroi për disa orë i vdekur në furgon derisa u gjet nga familja

Avdyl Elshani, 76-vjeçar është gjetur pa shenja jete në një furgon në Rahovec. 

Persona të afërt me familjen e viktimës në kushte anonimiteti thanë për Sinjalin se i moshuari kishte dalë nga shtëpia me furgon, për të blerë disa gjëra.

Por, derisa ishte në automjet i njëjti ka pësuar sulm në zemër dhe ka humbur jetën.

Gjatë asaj kohe, familja e të ndjerit nuk kishin informacione për të dhe filluan ta kërkonin, derisa e gjetën të vdekur në furgon.

Viktima ka qëndruar i vdekur disa orë në veturë dhe nuk është vërejtur nga askush.

Rastin e ka konfirmuar për Sinjalin edhe Policia e Kosovës.

Më Shumë

Lajmet e Fundit