16.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

La derën e ballkonit hapur për t’u freskuar, në mëngjes 27-vjeçarja gjen komshiun në shtrat duke e ngacmuar

Një ngjarje tronditëse ndodhi dje në Palermo të Italisë. Një grua gjeti në mëngjes, në shtratin e saj komshiun, i cili kishte hyrë fshehurazi në shtëpinë e saj.

Sipas mediave italiane, pasi ishte kthyer nga shtëpia, gruaja vendosi ta lë derën e ballkonit të shtëpisë gjysmë të hapur në mënyrë që të freskohej.

Kur u zgjua në mëngjes, 27-vjeçarja gjeti në shtratin e saj komshiun e saj i cili po i prekte trupin.

Viktima tentoi ta largonte me forcë, por i njëjti nuk dorëzohej. Më pas ajo filloi të bërtiste, çka e detyroi atë të largohej.

Pasi njoftoi policinë, 27-vjeçarja rrëfeu ngjarjen dhe më pas u dërgua për trajtim mjekësor.

Kurse 36-vjeçari i dyshuar u arrestua

Më Shumë

Kurti në Prizren: Qeveria do ta mbështesë komunitetin boshnjak

Kryeministri Albin Kurti dhe zëvendëskryeministrja për Çështje të Pakicave, Emilija Rexhepi kanë përuruar solemnisht Qendrën Kulturore Boshnjake në Prizren. Kryeministri Kurti falënderoi komunitetin boshnjak...

Vdekja e dyshimtë në Prizren: Ky është personi që u gjet i vdekur në shtëpinë e tij

Nexhmedin Domazeti është personi që u gjet i vdekur dje në Prizren. Ai u gjet pa shenja jete nga një familjar, në shtëpinë e tij....

Lajmet e Fundit