19.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Irina mërzitet nga ndeshja, e zë gjumi në krahun e Ronaldos

Ronaldo-Irina ne gjumeSiç duket Irina Shayk nuk i interesojnë shumë ndeshjet e boksit teksa është parë të përgjumet në krahun e futbollistit Cristiano Ronaldo.

Çifti ka parë këtë të dielë në Nju Jork një ndeshje boksi mes Miguel Cotto vs. Sergio Martinez në Madison Square Garden.

Topmodelja ruse gjatë gjithë kohës është munduar të kalojë mërzitjen e saj duke i kapur dorën ose duke u mbështetur tek i dashuri i saj Ronaldo.

Më Shumë

Pjesë e shkëputur nga fjala mbrojtëse para gjyqit

Mr. Ukshin Hoti Populli shqiptar duhet bashkuar kete e dine te gjithe dhe askush me nuk e konteston. Ai duhet te bashkohet per shkak se eshte...

Policia në Prizren sekuestron 22 motoçikleta

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren, në vazhdimin e implementimit të planit operativ “Motoçiklistët kundërvajtës”, i cili është realizuar nga njësitet policore të stacionit...

Lajmet e Fundit