19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Lil Kim bëhet nënë e një vajze

Lil Kim - me te dashurinLil’ Kim është bërë nënë e nje vajze. Reperja ka sjellë të jetë fëmijën e saj të parë, vajzën Royal Reign në Nju Xhersi këtë të marte.

Babai i vajzës së vogël është reperi Mr. Papers dhe shtatzaninë e saj Lil’ Kim e ka bërë të njohur në shkurt gjatë një sfilate mode në New York Fashion Week.

Më Shumë

Një person pranon para të falsifikuara në Prizren

Një qytetar ka raportuar pranimin e monedhave të dyshuara si të falsifikuara nw Prizren. Monedhat e dyshimta janë sekuestruar menjëherë nga autoritetet dhe janë dërguar...

Komuna e Prizrenit paralajmëron hapjen e Shtëpisë së Pleqve dhe rifunksionalizimin e ambulancës për pensionistët

Nënkryetari i Komunës së Prizrenit, Kujtim Gashi, ka pritur të mërkurën në takim kryetarin e Shoqatës së Pensionistëve të Prizrenit, Isuf Vraniqi, sekretarin Alajdin...

Lajmet e Fundit