26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Isa Mustafa, kryetar i LDK’së me aklamacion

Vjosa Osmani ka treguar se Isa Mustafa do te zgjidhet Kryetar i LDK’së me aklamacion.
Osmani ka treguare se nuk i është miratuar kandidatura për Kryetare të LDK’së pasi s’ka marrë

“Ky është vendim antistatutar”, ka thënë Osmani.

Ajo ka thënë se qëllimi ishte eliminimi i kandidatëve dhe të shkelen normat statutare.

Më Shumë

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e Prizrenit

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e gjithë Komunës së Prizrenit. Tashme ka përfunduar një pjesë e këtij projekti në lagjen Ortakoll, në afërsi...

Rrëfimi i pasagjerit që ishte ulur pranë derës emergjente të aeroplanit, të cilën e hapi një burrë gjatë fluturimit në Korenë e Jugut

Pasagjeri që ishte ulur pranë burrit gjatë fluturimit me aeroplan për në Korenë e Jugut i cili hapi derën emergjente, thotë se ishte tmerruar...

Lajmet e Fundit