1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Islam Ukaj zotohet para bashkëvendësve: Do të jem zëri i juaj!

Kandidati i PDK-së për Kuvend të Prizrenit, Islam Ukaj, është zotuar sot para bashkëvendësve të tij në Korishë se do të jetë zëri i dyre edhe në mandatin e dytë të legjislativit.

Zotimin e ka dhënë para kryetarit të PDK-së, Memli Krasniqi dhe kandidatit të PDK-së për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj.

“Në fjalën time drejtuar bashkëvendësve të mi, u zotova se edhe në mandatin e dytë si Kuvendar, do të jem zë i tyre i fuqishëm, në organin më të lartë legjislativ lokal”.

“Falënderues dhe mirënjohës përherë nëndegës dhe strukturave të Korishës, rreth mbështetjes së kandidaturës sime, për herë të dytë”.

“Gjithashtu falënderues edhe shumë qytetarëve gjithandej, për përkrahje të madhe në vazhdimësi ndaj rrugëtimit tim në politikë, ku premtoj publikisht se do i përfaqësoj denjësisht, në të gjitha pozitat publike që më besohen”.
#PDK177
#ShaqirTotaj
#BashkëpërPrizrenin
#IslamUkaj4

Më Shumë

Hovenier: Vazhdojmë të avokojmë për zbatimin e gjitha zotimeve të dialogut

Ambasadori amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier, pas diskutimeve në Ambasadë për çështjen e Asociacionit, ka përsëritur thirrjen që të gjitha zbatohet të gjitha marrëveshjet...

Joao Cancelo bëhet i Bayernit

Futbollisti portguez i Manchester Cityt, Joao Cancelo, është bërë lojtar i ri i Bayernit në një lëvizje befasuese sot, të ditës së fundit të afatit kalimtar...

Lajmet e Fundit