22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

A ja tregoi vendin Isa Mustafa Eqrem Kryeziut?

Kryezia e LDKTakimi i së enjtes i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës në selinë e këtij subjekti në kryeqytet, duket se ka nxjerrë në pah disponimin ndaj kandidatëve humbës të zgjedhjeve lokale.

Kështu, për Eqrem Kryeziu duket se tashmë nuk ka vend afër kryetarit të LDK’së Isa Mustafa,i cili po ashtu është humbës, por megjithatë është ende udhëheqës i kësaj partie, shkruan Express.

Pra, në LDK janë kujdesur që kandidatin e LDK’së për Prizren që është edhe anëtar kryesie ta lënë në qoshe të tavolinës afër Kryetarit të Forumit Rinor të LDK’së, për dallim nga fituesit e zgjedhjeve që janë më afë.

Më Shumë

Prizren, babai në gjendje të dehur ther me thikë vajzën e tij 21 vjeçare

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prizren, një person ka therur me thikë vajzën e tij, i dyshuari raportohet se ka qenë në...

Vendlindja e përkujton Bekim Fehmiun

  Në Prizren u nderua jeta dhe vepra e Bekim Fehmiut, aktorit të shquar shqiptar, në 14-vjetorin e vdekjes së tij. Në këtë ngjarje, miqtë, dashamirët,...

Lajmet e Fundit