-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

Jennifer Lopez merr gjithë vëmendjen ne Los Angeles

Jennifer Lopez u vesh për të bërë përshtypje ndërsa drejtohej dje (e martë) në një nga zyrat e saj në Los Angeles.

Këngëtarja 51-vjeçare veshi një fustan veror rozë, çantë dore Valentino, teksa në dorën tjetër mbante një termos uji me xixa.

Kjo paraqitje vjen pasi Lopez shmangu një pyetje në lidhje me romancën e saj me të dashurin e ri, Ben Affleck.

E pyetur nga Hoda në lidhje me lumturinë e saj, ajo i ktheu përgjigje në mënyrë të mahnitshme duke shmangur thelbin: “Unë jam gjithmonë e lumtur kur të shoh Hoda”.

Përndryshe, thuhet se çifti i njohur po jetojnë së bashku në një rezidencë të madhe në Los Angeles. /Telegrafi/

Më Shumë

Ultimatumi i Ronaldo-s që çoi në distancimin nga Jorge Mendes

Ndarja mes Cristiano Ronaldo-s dhe Jorge Mendes është një temë që po flitet prej kohësh. Këtë e ka konfirmuar edhe gazeta “El Mundo” në...

KPK-ja kërkon nga Avokati i Popullit referimin e Ligjit për Pagat në Sektorin Publik në Gjykatën Kushtetuese

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), ka bërë të ditur se iu ka drejtuar me kërkesë Avokatit të Popullit që në zbatim të dispozitave kushtuese...

Lajmet e Fundit