21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Jennifer nuk lë shumë vend për imagjinatën

jen1Ajo është një femër që gjithmonë shfaqet provokuese.

Dhe, këtë gjë ka bërë edhe të dielën, teksa ka bërë atë që di të bëjë më mirë: të ekspozojë asetet e saj seksi.

Jennifer Nicole Lee kishte zgjedhur një vend privat për të pushuar në Miami, por 38-vjeçarja dha një shfaqje të vërtetë për të pranishmit.

Me një bikini të vogël, ajo nuk ka lënë shumë vend për imagjinatën, ndërsa në një moment, ndërsa lahej në pishinë, i ka hequr fare reçipetat.

Më Shumë

Totaj viziton Këshillin e Bashkësisë Islame për Kurban Bajramin

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, bashkë me kryesuesen e Kuvendit Komunal, Antigona Bytyqi, nënkryetarin Kujtim Gashi, drejtorët e asamblistës dhe bashkëpunëtorët e kabinetit, vizituan...

Moti me diell, temperatura deri në 34 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se për sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Moti me diell, temperatura...

Bregu i shpëtimit

Lajmet e Fundit