-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Kalaja e Prizrenit do të bëhet me teleferik

Kalaja e Prizrenit do të bëhet me teleferik.

Kjo u bë e ditur nga kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj.

Marrëveshja u nënshkrua të martën nga Komuna e Prizrenit, Ministria e Mjedisit dhe Infrastrukturës si dhe Swiss Contacti.

Më Shumë

LDK-ja gjuan akuza për qeverinë e Prizrenit

Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, në një konferencë për media ka prezantuar sot abuzimet dhe keqpërdorimet nga ana e zyrtarëve dhe...

Gjykata e Prizrenit ia vazhdon paraburgimin Dibran Hoxhës dhe pesë të dyshuarve të tjerë

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar paraburgimin Dibran Hoxhës dhe pesë të dyshuarve të tjerë për rastin e vrasjes së 31-vjeçarit nga Kukësi. Në orët...

Puhi

Lajmet e Fundit