18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Kanoset një polic në Prizren

Një zyrtar policor është kanosur gjatë ditës së djeshme në Prizren.

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, ngjarja ka ndodhur në rrugën “William Woker”, dje rreth orës 15:30.

“I dyshuari ka penguar dhe ka kanosur zyrtarin policor derisa ka qenë në kryerje të detyrës zyrtare” – ka thënë Policia.

Tutje është thënë se i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Lajmet e Fundit