2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Kanoset një polic në Prizren

Një zyrtar policor është kanosur gjatë ditës së djeshme në Prizren.

Siç ka njoftuar Policia e Kosovës, ngjarja ka ndodhur në rrugën “William Woker”, dje rreth orës 15:30.

“I dyshuari ka penguar dhe ka kanosur zyrtarin policor derisa ka qenë në kryerje të detyrës zyrtare” – ka thënë Policia.

Tutje është thënë se i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Lëndohet një person në Rahovec, zjarri përfshiu shtëpinë e tij

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri ditën e enjte në Rahovec, ku një person ka pësuar lëndime trupore. Viktima është dërguar në QKUK për trajtim...

Hajdari nënshkruan vendim për caktimin e çmimit të derivateve

Ministrja e Tregtisë dhe Industrisë, Rozeta Hajdari, ka nënshkruar vendimin për caktimin e çmimit dhe masave tjera mbrojtëse të produkteve të naftës. Qëllimi i vendimit,...

Lajmet e Fundit