18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Këngët më të kërkuara të vitit 2013

rihannastayvideoBing ka zbuluar listën e kërkimeve më të shpeshta në internet dhe shumë rezultate mund të ju befasojnë.

Betejën për këngën më të kërkuar e ka fituar “Thrift Shop” nga Macklemore & Ryan Lewis, të cilët ishin në “luftë” të vërtetë me “Blurred Lines” të Robin Thicke.

Fituese të mëdha të këtij viti janë edhe Rihanna dhe Miley Cyrus me këngët e tyre “Stay” dhe “We Can’t Stop”.

Top këngët më të kërkuara të vitit 2013

1. Macklemore & Ryan Lewis, “Thrift Shop”

2. Robin Thicke, “Blurred Lines”

3. Rihanna, “Stay”

4. Imagine Dragons, “Radioactive”

5. Jason Derulo, “The Other Side”

6. Bruno Mars, “When I Was Your Man”

7. Justin Timberlake, “Mirrors”

8. Miley Cyrus, “We Can’t Stop”

9. P!nk, “Just Give Me A Reason”

10. One Direction, “Best Song Ever” a

Më Shumë

Policia shqipton mbi një mijë e 800 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1873 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

Tre ndeshje interesante luhen sot në Superligë, sytë te Ballkani dhe Drita

Tre ndeshje interesante do të zhvillohen sot, në kuadër të xhiros së 29-të në Superligën e Kosovës në futboll. Sfida kryesore e ditës së shtune...

Lajmet e Fundit