12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Kërcënon policët, arrestohet një person në Suharekë

Një person është arrestuar në paraditen e së premtes në Suharekë.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, i dyshuari ka kanosur zyrtarët policorë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Dramë në kufirin në Morinë: Policia gjuhet me armë nga disa persona

Policia e Shtetit informoi sot se në Morinë u godit një grup i strukturuar kriminal që organizonte dhe drejtonte një rrjet të trafikut ndërkombëtar...

Luiz Ejllin e ndalojnë policia, i kërkojnë të bëjë foto me ta

Fituesi i Big Brother VIP Luiz Ejlli padyshim është personazhi i momentit në showbizit shqiptar. Rrjetet sociale të këngëtarit numërojnë me qindra mijëra ndjekës dhe...

Lajmet e Fundit