7.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

KF Liria e Prizrenit bëhet me pronar të ri

Klubi futbollistik Liria e Prizrenit është bërë me pronar të ri.

Kjo është njoftuar sot në një konferencë për shtyp të organizuar nga klubi prizrenas.

Raman Kiqe-KA-Sportmanagment është shpallur fitues për marrjen në pronësi e menaxhim të KF Liria.

Në garë ishin dy kandidatë, Agim Buduri dhe Raman Kiqe. Buduri në fund mori 392 pikë, kurse Raman Kiqe 566.

 

 

 

Më Shumë

Spitali i Prizrenit bëhet me rezonancë magnetike, Vitia: Nga ky shërbim do të përfitojnë edhe qytetarët e Kukësit

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka bërë të ditur se Spitali i Prizrenit është bërë me rezonancë magnetike. Vitia tha se për rezonancën e re...

Rashfordi shihet si zëvendësues i Mbappes

Paris Saint-Germain ka përfshirë Marcus Rashford në një listë të ngushtë të zëvendësuesve të mundshëm për Kylian Mbappe. Sulmuesi francez javën e kaluar informoi kampionët...

Lajmet e Fundit