18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Kim Kardashian qorton nënën e saj se e ka veshur keq

Kim Kardashian-femij1Ato janë të famshme për stilin e tyre të veshjeve dhe janë ikona të modës. Por motrat Kardashian nuk kanë qënë gjithmonë kaq moderene.

Kim Kardashian ka publikuar në Instagram një foto të vjetër ku duket ajo bashkë me tre motrat të cilat janë veshur gati njësoj.

Ajo bashkë me foton ka shkruar: “#fbf sisters with style! #EvilKourtneyCutMyBangs #EvilMomDressedUsLikeThis”.

Kim Kardashian-femij2

Më Shumë

Balje: Ne si grup multietnik do e votonim shpërndarjen e Kuvendit

Deputetja Duda Balje në një prononcim për “Debat Plus” ka thënë se nëse bëhet shpërndarja e Kuvendit do e votojë. “Do e votoja shpërndarjen e...

Sot përfundon periudha shtesë e regjistrimit të popullsisë

Sot përfundon regjistrimi i popullsisë edhe për komunat në Kosovë të cilat kishin kërkuar shtyrjen e afatit për një javë në mënyrë që të...

Lajmet e Fundit