24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Komplikohet transferimi i Dybalas te Interi

Siç raportohet nga “Sport Mediaset”, rruga që do ta çonte Dybalan drejt Interit duket se po komplikohet dita ditës. Ekziston një kufi rreziku edhe sepse Antun, agjenti i argjentinasit, kontaktoi me Atletico Madridin në mëngjes për të kuptuar nëse “Colchoneros” mund të rikthehen në garë për ish-yllin e Juventusit.

Oferta e zikaltërve nuk ndryshon (5 milionë në vit plus bonuse), por në çdo rast Interi nuk mund të mbyllë marrëveshjen për Dybalan pa largimin e Sanchez.

Kiliani po refuzon ofertat e ndryshme, të fundit në rend kronologjik edhe Villarrealin dhe Aston Villan dhe paraqet një problem për Nerazzurrët.

Më Shumë

Prizren, dy raste të dhunës në familje

Policia e Kosovës ka njoftuar se të dielën në Prizren një viktimë femër kosovare ka raportuar në polici se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti...

Ish-drejtori i Prizrenit:Përzgjedhja e fituesit të ankandit publik është bërë bazuar në ligj

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, i akuzuari Levent Kasemi ka dhënë mbrojtjen e tij ku ka thënë se përzgjedhja e fituesit është...

Lajmet e Fundit